Klimatizácia Toshiba multisplit 5M34U2AVG Haori 5 x 2,5 kw ( RAS-B10N4KVRG-E )
Akcia
Neohodnotené
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Špecifikácie
Model:
  • Označenie vnútornej jednotky : 5x RAS-B10N4KVRG-E
  • Farba: Svetlosivá - biela
  • Chladiaci výkon: 2,5 kW
  • Vykurovací výkon: 3,2 kW
  • Prietok vzduchu : 610 ~ 660 m3 / h
  • Hladina akustického výkonu: 54 dB(A)
  • Hladina akustického tlaku: 19 ~ 41 dB(A)
  • Priemer potrubia kvapaliny: 6,35 mm (1/4")
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8")
  • Vnútorné rozmery jednotky (HxŠxD): 300x987x210 mm
  • Hmotnosť vnútornej jednotky: 11,0 kg
  • Vstavaná Wi-Fi
Vonkajšia jednotka
Model:
  • Označenie: RAS-5M34U2AVG-E
  • Maximálny počet vnútorných jednotiek, ktoré je možné kombinovať: 5
Účinnosť:
  • SEER: 6,31
  • SCOP: 4,08
  • Trieda energetickej účinnosti pri chladení: A++
  • Trieda energetickej účinnosti pri vykurovaní: A+
Výkon:
  • Chladiaci výkon: 10,0 kW
  • Vykurovací výkon: 12,0 kW
  • Príkon pri chladení: 2,98 kW
  • Príkon pri vykurovaní : 2,83 kW
  • Hladina akustického výkonu Chladenie: 67 dB(A)
  • Hladina akustického výkonu Kúrenie: 68 dB(A)
  • Hladina akustického tlaku Chladenie: 52 dB(A)
  • Hladina akustického tlaku Kúrenie: 55 dB(A)
Funkcie:
  • Chladiaci plyn:R-32
  • Garantovaný teplotný rozsah:
  • - Chladenie: -10° ~ 46° C
  • - Kúrenie: -15° ~ 24° C
Rozmery a hmotnosť:
  • Rozmery vonkajšej jednotky (HxŠxD): 890x900x320 mm
  • Hmotnosť vonkajšej jednotky: 78,0 kg
Diaľkové ovládanie Haori
Wi-Fi Haori
Dodatočné parametre
Kategória: Päťsplit
Výrobca: Toshiba
WIFI: Áno
Farba: Biela, Strieborná
Výkon klimatizácií: 2,5 kW + 2,5 kW + 2,5 kW + 2,5 kW + 2,5 kW