Klimatizácia Mitsubishi multisplit MXZ-3F68VF 7 kW + 2,5 kW MSZ-EF25VGKB čierna + 5 kW MSZ-EF-50VGKB čierna
Akcia
Neohodnotené
ef čierna
Skladom (1 ks)
Detailné informácie
Podrobný popis
Špecifikácia
Technické vlastnosti
Vnútorné jednotky
1) Model
  • Katalógové číslo vnútornej jednotky : 1x MSZ-EF25VGKB
  • Výkon: 2,5 kW
  • Chladiaci výkon: 2,5 kW
  • Vykurovací výkon: 3,2 kW
  • Hladina akustického výkonu: 57 dB
  • Hladina akustického tlaku: 18~45 dB
  • Priemer kvapalinového potrubia: 6,35 mm (1/4")
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8")
  • Rozmery (VxŠxH): 299x798x245 mm
  • Hmotnosť: 11,0 kg
  • Integrované Wi-Fi
2) Model
  • Katalógové číslo vnútornej jednotky : 1x MSZ-EF50VGKB
  • Výkon: 5 kW
  • Chladiaci výkon: 5,0 kW
  • Vykurovací výkon: 5,5 kW
  • Hladina akustického výkonu: 58 dB
  • Hladina akustického tlaku: 28~48 dB
  • Hmotnosť: 11,0 kg
  • Integrované Wi-Fi
Vonkajšia jednotka
  • Katalógové číslo vonkajšej jednotky : MXZ-3F68VF
  • Počet pripojiteľných vnútorných jednotiek: 3
Energetická účinnosť
  • SEER: 7,96
  • SCOP: 4.12
  • Trieda energetickej účinnosti pri chladení: A++
  • Trieda energetickej účinnosti pri vykurovaní: A+
Výkon
  • Chladiaci výkon: 6,8 kW
  • Vykurovací výkon: 8,6 kW
Elektrické údaje
  • Výkon (V/Hz/Φ): 220~240/50/1
  • Chladiaci plyn:  R-32
  • Garantovaný teplotný rozsah:
  • - Chladenie: -10° ~ 46°C
  • - Ohrev: -15° ~ 24° C
Inštalačné údaje
  • Priemer kvapalinovej rúrky: 6,35 mm (1/4") x3
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8") x3
  • Maximálna dĺžka potrubia: 60 m
  • Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou: 15 m
  • Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou: 10 m
Rozmery a hmotnosť
  • Vonkajšie rozmery jednotky (VxŠxH): 710x840x330 mm
  • Hmotnosť vonkajšej jednotky: 58,0 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Dvojsplit
Výrobca: Mitsubishi
Energetická trieda - chladenie/vykurovanie: A+++/A++
WIFI: Áno
Farba: Čierna
Výkon klimatizácií: 2,5 kW + 5 kW