Klimatizácia Mitsubishi multisplit MXZ-2F42VF 4 kW + 2 x 2,5 kW MSZ-EF25VGKS Strieborná
Akcia
Neohodnotené
Snímka obrazovky 2023 08 18 104546
Skladom (1 ks)
Detailné informácie
Podrobný popis
Špecifikácia
Vnútorné jednotky
Model:
  • Katalógový kód vnútornej jednotky: 2x MSZ-EF25VGKS
  • Výkon: 2,5 kW
  • Chladiaci výkon: 2,5 kW
  • Vykurovací výkon: 3,2 kW
  • Hladina akustického tlaku: 19~45 dB
  • Priemer potrubia kvapalina: 6,35 mm (1/4")
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8")
  • Rozmery vnútornej jednotky (VxŠxH): 299x885x195 mm
  • Hmotnosť vnútornej jednotky: 11,5 kg
  • Integrované Wi-Fi
Vonkajšia jednotka
Model:
  • Katalógový kód Vonkajšia jednotka : MXZ-2F42VF
  • Maximálny počet vnútorných jednotiek: až 2 vnútorné jednotky
Energetická účinnosť:
  • SEER: 8,69
  • SCOP: 4.6
  • Trieda energetickej účinnosti pri chladení: A+++
  • Trieda energetickej účinnosti vykurovania: A++
Výkon:
  • Chladiaci výkon: 4,2 kW
  • Vykurovací výkon: 4,5 kW
Charakteristika:
  • Výkon (V/Hz/Φ): 220~240/50/1
  • Chladiaci plyn:  R-32
  • Garantovaný teplotný rozsah:
  • - Chladenie: -10° ~ 46°C
  • - Ohrev: -15° ~ 24° C
Inštalačné údaje:
  • Priemer potrubia kvapalina: 6,35 mm (1/4") x2
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8") x2
  • Maximálna dĺžka potrubia: 30 m
  • Maximálny výškový rozdiel Vnútorná / Vonkajšia jednotka: 15 m
Rozmery:
  • Rozmery vonkajšej jednotky (VxŠxH): 550x800x285 mm
  • Hmotnosť vonkajšej jednotky: 37,0 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Dvojsplit
Výrobca: Mitsubishi
Energetická trieda - chladenie/vykurovanie: A+++/A++
WIFI: Áno
Farba: Strieborná
Výkon klimatizácií: 2,5 kW + 2,5 kW