Klimatizácia Daikin multisplit 2MXM50A 5kW + Stylish strieborná 2,5 kW + 3,5 kW (FTXA25BS + FTXA35BS)
Neohodnotené
multisplit stylish copy 3
Na dotaz
Detailné informácie
Podrobný popis
Špecifikácia
Vnútorné jednotky
Model:
  • Katalógový kód vnútorná jednotka : FTXA25BS + FTXA35BS
  • Farba: strieborná
  • Výkon: 2,5 kW +3,5 kW
  • Priemer potrubia kvapaliny: 6,35 mm (1/4")
  • Priemer plynového potrubia: 9,50 mm (3/8")
  • Rozmery vnútornej jednotky (VxŠxH): 295x798x189 mm
  • Hmotnosť vnútornej jednotky: 11,5 kg
  • Vstavaná Wi-Fi
Vonkajšia jednotka
Model:
  • Katalógový kód vonkajšej jednotky : 2MXM50A
  • Maximálny počet kombinovateľných vnútorných jednotiek: 2
Energetická účinnosť
  • SEER: 8.57
  • SCOP: 4,66
  • Trieda energetickej účinnosti pri chladení: A+++
  • Trieda energetickej účinnosti pri vykurovaní: A++
Výkon:
  • Chladiaci výkon: 5,0 kW
  • Vykurovací výkon: 5,6 kW
Elektrické údaje
  • Výkon (V/Hz/Φ): 220~240/50/1
  • Chladiaci plyn: R-32
  • Garantovaný teplotný rozsah:
  • - Chladenie: -10° ~ 46°C
  • - Ohrev: -15° ~ 24° C
Inštalačné údaje
  • Priemer potrubia na kvapalinu: 6,35 mm (1/4") x2
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8") 2x
  • Maximálna dĺžka potrubia: 30 m
  • Maximálny výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou: 15 m
Rozmery a hmotnosť
  • Vonkajšie rozmery jednotky (VxŠxH): 552x852x350 mm
  • Hmotnosť vonkajšej jednotky: 41,0 kg
Jednotka ktorá vyniká svojim minimalistickým dizajnom
  • Nadčasový dizajn
  • Coanda efekt poskytuje priam dokonalé rozloženie vzduch v miestnosti
  • Ovládanie zariadenia na diaľku prostredníctvom aplikácie v mobile
  • Filtrácia vzduchu pomocou technológia Daikin Flash Streamer
  • Veľmi tichý chod jednotky
  • Sortiment Bluevolution: kladie dôraz na čo najnižší dopad na životné prostredie
Dodatočné parametre
Kategória: Dvojsplit
Výrobca: Daikin
Energetická trieda - chladenie/vykurovanie: A+++/A+++
WIFI: Áno
Farba: Strieborná
Výkon klimatizácií: 2,5 kW + 3,5 kW