Klimatizácia Daikin multisplit 2MXM50A 5 kW + Emura strieborná 2 x 3,5 kW (FTXJ35AS)
Neohodnotené
Na dotaz
Detailné informácie
Podrobný popis
Špecifikácia
Technické vlastnosti
Vnútorná jednotka
  • Katalógový kód vnútornej jednotky: 2x FTXJ35AS
  • Séria : Emura Silver III
  • Farba: Strieborná
  • Výkon: 3,5 kW
  • Hladina akustického výkonu chladenie: 60 dB
  • Hladina akustického tlaku: 19~41 dB
  • Priemer kvapalinového potrubia: 6,35 mm (1/4")
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8")
  • Rozmery vnútornej jednotky (VxŠxH): 305x900x214 mm
  • Hmotnosť vnútornej jednotky: 12,0 kg
  • Integrované Wi-Fi
Vonkajšia jednotka
Model:
  • Katalógový kód : 2MXM50A
  • Maximálny počet kombinovateľných vnútorných jednotiek: 2
Energetická účinnosť:
  • SEER: 8.57
  • SCOP: 4,66
  • Trieda energetickej účinnosti pri chladení: A+++
  • Trieda energetickej účinnosti vykurovania: A++
Výkon:
  • Chladiaci výkon: 5,0 kW
  • Vykurovací výkon: 5,6 kW
Charakteristika:
  • Výkon (V/Hz/Φ): 220~240/50/1
  • Chladiaci plyn:  R-32
  • Garantovaný teplotný rozsah:
  • - Chladenie: -10° ~ 46°C
  • - Ohrev: -15° ~ 24° C
Inštalačné údaje:
  • Priemer potrubia kvapalina: 6,35 mm (1/4") x2
  • Priemer plynového potrubia: 9,52 mm (3/8") 2x
  • Maximálna dĺžka potrubia: 30 m
  • Maximálny rozdiel vo výške vnútorná / vonkajšia jednotka: 15 m
Rozmery a hmotnosť:
  • Rozmery vonkajšej jednotky (VxŠxH): 552x852x350 mm
  • Hmotnosť vonkajšej jednotky: 41,0 kg
Jednotka, ktorá vyniká svojim dizajnom
  • Nový dizajn
  • Coanda efekt poskytuje priam dokonalé rozloženie vzduch v miestnosti
  • Ovládanie zariadenia na diaľku prostredníctvom aplikácie v mobile
  • Filtrácia vzduchu pomocou technológia Daikin Flash Streamer
  • Veľmi tichý chod jednotky
  • Sortiment Bluevolution: kladie dôraz na čo najnižší dopad na životné prostredie
Dodatočné parametre
Kategória: Dvojsplit
Výrobca: Daikin
Energetická trieda - chladenie/vykurovanie: A+++/A+++
WIFI: Áno
Farba: Strieborná
Výkon klimatizácií: 3,5 kW + 3,5 kW